У Києві вирішать долю Чорноморського флоту Росії

На 10 червня заплановане чергове засідання Підкомісії з питань функціонування Чорноморського флоту.

У Києві відбудеться сьоме засідання Підкомісії з питань функціонування Чорноморського флоту Російської Федерації та його перебування на території України Українсько-Російської міждержавної комісії.

В роботі засідання братимуть участь члени української та російської частин Підкомісії на чолі з виконуючим обов’язки першого заступника міністра закордонних справ України Юрієм Костенком і статс-секретарем, заступником міністра закордонних справ Російської Федерації Григорієм Карасіним, а також експерти сторін.

Під час заходу обговорюватимуться результати роботи Підкомісії за період, що минув з часу її попереднього засідання (січень 2008 року), підсумки засідань робочих груп Підкомісії, в тому числі робочої групи з військово-політичних питань, розглядатимуться питання військово-політичного характеру, зокрема, стан опрацювання низки проектів двосторонніх угод з проблематики функціонування ЧФ РФ та його тимчасового перебування на території України.

Сторони обговорять питання щодо підписання міжвідомчого протоколу про надання інформації про загальну чисельність особового складу та основні озброєння ЧФ РФ, які знаходяться на території України.

Нагадаємо, згідно з угодою, яку було підписано в 1997 році, Росія орендує частину території Севастополя для розміщення головної бази Чорноморського флоту на 20 років - до 2017 р., списуючи щорічно 97,75 млн дол. з суми державного боргу України перед Росією.

Читайте також:

Росія скаржиться, що кримська міліція тероризує офіцерів ЧФ

СБУ обіцяє вигнати російські спецслужби з Криму

Росія передасть Україні документи по Чорноморському флоту

Російський есмінець обстріляв село в Ленінградській області

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: