У Києві визначили переможців престижного літературного конкурсу "Коронація слова"

Дата публікації
У Києві визначили переможців престижного літературного конкурсу "Коронація слова"

У Національній опері вітали майстрів слова / ТСН

Цього року на конкурс надіслали більше шести тисяч рукописів.

У Національній опері вітали майстрів слова. У Києві пізно ввечері закінчилось урочисте нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова". Змаганню рукописів та кіносценаріїв уже 15 років, і за цей час воно стало подією, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Перед відкриттям нових імен шанують класиків. Лейтмотив конкурсу - "Розстріляне відродження" - згадали танцями та кінохронікою. Нині в літературі - знову відродження. І тепер воно житиме, вірять письменники. 

"Починаючи від Майдану попит на українську книжку зріс, зараз українська література – у лідерах, навіть російськомовна література відпочиває", - каже письменник Василь Шкляр.

Більшість тем - про війну та революцію. Те, що є кому писати історію - це заслуга цього конкурсу, каже досвідчений член журі. Віктор Андрієнко згадує: 15 років тому письменники були в депресії, нині вони - представницький голос країни у світі.

Більше шести тисяч рукописів надіслали цього року на конкурс. Це ще не книжки, а просто ідеї. Але найкращі з них скоро вийдуть в друк та на екрани. Втім, премія - лише оцінка професійних читачів. На полицях та в постановках будуть ті, кого полюбить масова публіка.

Список переможців конкурсу-2015

 

Переможці конкурсу 2015Відзнака Назва твору Автор МістоРоманиІ премія Вересові меди Надія Гуменюк м.ЛуцькІІ премія ...

Posted by Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова" on 4 червня 2015 р.

Кореспондент ТСН Марина Макущенко

У Києві нагородили переможців Коронації слова-2015

У Києві нагородили переможців Коронації слова-2015

Наступна публікація