У Києві визначилися з районами "хрущовок" під реконструцію

Головний архітектор Києва перелічив райони, де буде проведена реконструкція старих житлових будинків.

Реконструкція старих житлових будинків Києві буде проведена, в першу чергу, в районі вулиць Маршала Гречко, Івана Кудрі, а також бульварів Дружби народів та Лесі Українки. Про це заявив головний архітектор Києва Сергій Целовальник.

"У першу чергу потрібно провести комплексну реконструкцію кварталів зі старим панельним житловим фондом. Це квартал по вулиці Маршала Гречко, квартал, обмежений вулицями Івана Кудрі, бульварами Дружби народів та Лесі Українки. Для цих кварталів розроблені містобудівні обґрунтування реконструкції. Вони й визначають обсяги нового житлового будівництва, об'єктів соціальної інфраструктури, модернізації інженерних і транспортних мереж", - розповів головний столичний архітектор.

При цьому він підкреслив, що на сьогоднішній день в місті є майже тисяча старих панельних будинків.

"Нині в місті 1959 житлових будинків перших масових серій (438, 464, 480, 560 та інші), з них 931 панельний будинок. Термін служби їх по капітальності становить 125 років. Ступінь зносу (на сьогоднішній день) перевищує 60%. Якщо конструктивна стійкість будинків присутня, то її відповідність сучасним вимогам комфортності та енергозбереження (особливо опір теплопередачі) абсолютно не відповідає чинним нормативам. Не кажучи вже про стан інженерних мереж і систем", - підкреслив Целовальник.

При цьому, за його інформацією, щільність населення в кварталах старої індустріальної забудови складає до 250 людей на гектар, у той час як для Києва середня щільність у кварталах нової житлової забудови сягає 450-550 осіб на гектар.

Читайте також:

"Хрущовки" в Києві почнуть зносити наступного року

В Україні замість "хрущовок" збудують "економки"

Хрущовки стоять в Україні вже півстоліття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: