У Києві водії автобусів і тролейбусів готуються до масового страйку

Уже готовий план страйку транспортників Києва, який підтримали практично всі парки. Якщо він відбудеться, заблоковано буде все місто.

У Києві водії автобусів та тролейбусів мають намір страйкувати через невиплати зарплати з жовтня. У деяких парках вже звільнилися десятки людей, і на рейси вже нікому виходити.

Як анонімно розповів один із членів профспілки автотранспорту, вже готовий план страйку, який підтримали практично всі парки. Якщо він відбудеться, заблоковано буде все місто. У тролейбусному парку № 2 робітники провели збори, на яких виставили керівництву "Київпастрансу" свої вимоги.

"Протокол зборів направили директору нашого парку та гендиректору "Київпастрансу" Миколі Ламбуцькому. Якщо наші питання не вирішать протягом 30 днів, будемо страйкувати", - розповів водій депо Олександр Корнієнко.

За його словами, в депо в останній раз виплатили по 110 грн за листопад. З тих пір грошей ніхто не бачив. "Ставка у нас кумедна - максимум 2300 грн., Адже всі доплати і премії з нас зняли. Хочуть ще, щоб ми самі, без кондукторів, продавали талони", - відзначив Олександр.

Його колега, водій автобусного парку № 6, теж скаржиться: "За півтора місяці з парку звільнилося 20 осіб. Водії самі купують деталі, а кілька автобусів взагалі не можуть виїхати на рейс - ні коліс".

Керівництво "Київпастрансу" запевняє, що про проблему чуло. "Ми знаємо про критичні настрої наших працівників. В основному вони викликані заборгованостями по зарплатах. Але днями ми її всю погасимо: місто виділило гроші на покриття різниці за перевезення пільговиків. Що стосується страйку, то на неї транспортники за законом не мають права", - сказав директор "Київпастрансу" Микола Ламбуцький. За його словами, такі затримки по зарплаті виникають регулярно. Причина в тому, що міська влада погано розраховується за пільговиків. "Будуть виплати, про страйк всі забудуть", - запевнив Ламбуцький.

Читайте також:

ДАІ перешкоджає проведенню страйку вантажоперевізників у Києві

Перевізники погрожують заблокувати Київ

Автоперевізники лякають мерію

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: