У Києві вшанували пам’ять Гонгадзе

У Києві вшанували пам’ять Гонгадзе

Перед акцією учасникам ходи роздали також свічки та лампадки з іменами 63-х журналістів, загиблих в Україні за часів незалежності.

У Києві пройшла акція вшанування пам’яті зниклого 11 років тому журналіста Георгія Гонгадзе.

За інформацією кореспондента ТСН.ua, кілька сотень людей пройшли від Майдану Незалежності до вулиці Банкової, де розташована Адміністрація президента. У руках учасники акції тримали транспаранти з лозунгами "Банду геть!", "Литвина за грати", "Кучму на нари".

Перед акцією учасникам ходи роздали також свічки та лампадки з іменами 63-х журналістів, загиблих в Україні за часів незалежності. На Банковій лампадки поставили перед входом до Адміністрації президента.

Народних депутатів серед учасників акції було небагато, можливо тому, що організатори заздалегідь попросили утриматись від партійної символіки та політичних лозунгів. У натовпу були помічені бютівці Остап Семерак, Юрій Гнаткевич, Андрій Павловський. Були присутні також нунсівець Юрій Гримчак та брат екс-міністра МВС Юрія Луценка Сергій.

З Адміністрації президента до учасників ходи вийшов Керівник Головного управління доступу до публічної інформації АП Денис Іванеско. Він заявив, що президент зацікавлений у розкритті вбивства Гонгадзе та хоче, щоб крапку у ній поставив суд.

Загалом акція пройшла спокійно, порушень правопорядку зафіксовано не було.

Читайте також:

Кучму залякали, щоб він не задумав піти у президенти - Чорновіл

Кучма: з Гонгадзе шпигун, як з мене його "замовник"

Європу не задовольняє ведення судових справ Гонгадзе та Климентьєва

Мельниченко не вибачатиметься перед "покидьком" Литвином

Відео Сьогодні 11-та річниця зникнення журналіста Георгія Ґонґадзе

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів