У Києві з 1 березня діятимуть нові правила паркування

У столиці починають діяти нові правила паркування, затверджені Кабміном.

З 1 березня 2010 року набувають чинності нові Правила паркування транспортних засобів, затверджені відповідною постановою Кабінету міністрів України від 3 грудня 2009 року.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

"Згідно з правилами, після постановки транспортного засобу на паркувальний майданчик відповідно до дорожніх знаків і розмітки, водій зобов’язаний сплатити за паркування шляхом придбання абонементного талону, паркувального талону паркомату або cкориставшись послугою "Мобільне паркування". Водію потрібно також забезпечити можливість проведення перевірки платіжного документу, розташувавши його у лівому нижньому куті лобового скла транспортного засобу", – зазначила перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька.

За її словами, факт відсутності платіжного документа працівник служби контролю за дотриманням правил паркування КП "Київтранспарксервіс" фіксуватиме за допомогою фотозйомки. Крім того, у цьому випадку на автомобіль встановлюватиметься технічний засіб, що перешкоджатиме його виїзду з паркувального майданчика.

"Працівник служби контролю за дотриманням правил паркування КП "Київтранспарксервіс" зобов’язаний усунути перешкоду для виїзду транспортного засобу з майданчика після сплати водієм суми за паркування та вартості застосування технічного засобу для перешкоджання виїзду автомобіля", – додала директор КП "Київтранспарксервіс" Олена Поліщук.

Читайте також:

Китайський супермаркет відкрив окрему парковку для жінок

З Нового року на вулиці Києва повернуться евакуатори

Британські вчені вивели формулу ідеального паркування

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: