Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві з військовими почестями і прольотом Ан-22 над могилою поховали легендарного пілота "Антонова"

Юрію Курліну не було рівних у його галузі.

У столиці попрощалися з легендою української авіації Юрієм Курліним. Цей пілот випробовував та вдосконалював   десятки нових літаків "Антонова", підняв у повітря перший у світі широкофюзеляжний літак Ан-22, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На транспортнику Ан-32 Курлін уперше в історії виконав "бочку". Льотчик виховав не одне покоління пілотів-випробовувачів "Антонова". Курлін був людиною фундаментальних знань та невгамовної енергії. Навіть в останній день життя у 88 років він біг сходами, щоб устигнути привітати колегу з днем народження. "От він як жив, так на льоту і помер. Людина-легенда", - кажуть про нього друзі. Сам Курлін себе старим не вважав і запевняв, що готовий був і в поважному віці сісти за штурвал. "Старість – це не кількість років, а стан організму. Якщо він може, то він не старий", - сказав він в одному з останніх інтерв’ю.

У день похорон учні Курліна пролетіли на Ан-22 над могилою свого вчителя. Як повідомлялося, заслужений льотчик-випробувач СРСР, герой Радянського Союзу, легенда світової авіації Юрій Курлін помер 27 лютого.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

ВідеоУ столиці попрощалися з легендарним пілотом Юрієм Курліним

Курлін випробовував та вдосконалював десятки нових літаків "Антонова", який підняв у повітря перший широкофюзляжний літак у світі – Ан22. Сьогодні його учні пролетіли на цьому ж літаку над його могилою, а військові провели його у вічність з усіма почестями.

У столиці попрощалися з легендарним пілотом Юрієм Курліним

Залиште свій коментар

Вибір редакції