У Києві з'явилася комунікаційна платформа, яка об'єднала вчених, інноваторів і бізнесменів

26-27 листопада 2016 року в Києві, в спеціально побудованих двох куполах на Троїцькій площі перед НСК "Олімпійський", відбулися широкомасштабні заходи, присвячені інноваціям.

Два дні, які об'єднали в собі науково-практичну конференцію та пізнавальні наукові шоу для всієї родини, зібрали в "Домі інновацій" вчених, інноваторів, стартаперів, бізнесменів, студентів і представників влади.

Олег Крышталь, Игорь Янковский, Игорь Новиков, Денис Гурский
Олег Кришталь, Ігор Янковський, Ігор Новіков, Денис Гурський

Захід, організований громадською спілкою "Форум українського партнерства", відкрили: Олег Кришталь, академік Національної академії наук України, нейрофізіолог; Ігор Янковський, бізнесмен і підприємець; Ігор Новіков, посол "Singularity University" в Україні, керівник "SingularityU Kyiv Chapter"; Денис Гурський, засновник громадської організації IT-волонтерів "SocialBoost", а також першого в Україні некомерційного інкубатора "1991 Open Data Incubator".

2.	Участники конференции
Учасники конференції

"Інновації мають стати нашою національною ідеєю. У нас талановиті, освічені люди. Завдяки тільки цьому, країна може економічно зрости в рази. У зв'язку з тим, що ми маємо обмежені фінансові ресурси, нам потрібно мобілізуватися. І організувати горизонтальну комунікаційну платформу за участю бізнесу, наукового співтовариства, інноваційної спільноти і держави ", - переконаний підприємець Ігор Янковський.

Академік НАНУ, нейрофізіолог Олег Кришталь зазначив, що інновації виникають тільки тоді, коли в суспільстві є певна "сума знань", яку, в свою чергу, забезпечує фундаментальна, а не прикладна наука. Традиційно фундаментальну науку фінансує держава, проте в результаті створення сприятливих умов для розвитку наукоємного бізнесу, її також підтримують інноватори і стартапери, які зацікавлені у виробленні нових знань. Зокрема, так відбувається в тих країнах, де інвестори, які вкладаються в інновації, мають податкові пільги, а держава працює над створенням інноваційної інфраструктури.

Оживленная дискуссия-  Евгений Мартынов, Игорь Янковский, Светлана Сухина
Жвава дискусія - Євген Мартинов, Ігор Янковський, Світлана Сухіна

Під час конференції, 16 спікерів обговорювали перспективи розвитку інновацій в Україні, ділилися досвідом створення інноваційних проектів, а також розповіли, як в умовах обмежених ресурсів створити цікавий проект і запустити його в роботу. Були обговорені наступні теми: "Як наука, бізнес і влада можуть бути корисними один одному", "Українські інноваційні проекти: приклади наукоємних стартапів", "Створення інноваційної інфраструктури: як треба популяризувати і підтримувати інноваційні проекти", "Як зробити, щоб інновацій стало більше, і вони реально поліпшували наше життя".

Веселая наука
Весела наука

В рамках другого дня відбулося наукове свято для всієї родини, на якому кожен відчув себе причетним до науки та інновацій. Організатори подбали про те, щоб наукові шоу змогли відвідати діти-біженці зі Сходу України. "Дім інновацій" довів, що наука та інновації можуть бути цікавими і доступними. Наукові шоу і майстер-класи розважили кожного гостя - нудьгувати не було часу. Відвідувачів очікували магічне шоу "Одна година в Гоґвортсі", "Акустичне шоу", пізнавальне шоу "Навколо світу", "Реактив-шоу", "Експерименти на кухні" і "Космічна подорож". А також майстер-класи: "Наукові фокуси", "Оптичні ілюзії", "Слайм-лабораторія", "Наука для Шерлока Холмса".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: