У Києві за два місяці з'явиться кільцева гілка між станціями метро

У проекті київської міської електрички 19 станцій, з яких 12 буде запущено у вересні.

У вересні "Київпастранс" спільно з залізницею запускають кільце електрички. Тепер станцій буде не дві, а дванадцять, більшість з них – у людних місцях, а половина - біля метро. Повне коло поїзд робитиме за 40-50 хвилин.

Спочатку електричкою було заплановано з'єднати величезний масив Троєщина з правим берегом, однак проект було недопрацьовано, оскільки від самої Троєщини до станції – кілька кілометрів.

"На Лівобережній буде великий вузол для пересадки, тут є платформа. Ми намагаємося вийти на проектний розклад 12-15 хвилин", - зазначив заступник гендиректора КП "Київпастранс" Григорій Сойкіс.

На станції Сирець обіцяють облаштувати навіси від дощу і платформу на рівні з вагоном. Без ескалаторів, але до метро – лише 50 метрів по вулиці.

"Тут відремонтують платформу, встановлять огорожу, поставлять турнікетний павільйон і здійснять зарежимлення цієї платформи", - заявив директор з будівництва КП "Київпастранс" Сергій Говтвяниця.

На більшості станцій обіцяють виправити троєщинську помилку й інтегрувати їх у громадський транспорт. Зокрема, до Києва Волинського подовжать 27-й тролейбус.

Щоправда, коліями київської електрички іноді їздитимуть товарні потяги.

Читайте також:

Колесніков: через 5 років маршрутки в Україні зникнуть

У вересні в Києві з'явиться четверта гілка метро - наземна

Складено топ-9 вузьких місць на дорогах Києва у ранкову "годину пік"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: