Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві заарештували відому правозахисницю за підозрою у замовному вбивстві

Суд відправив Наталію Лордкіпанідзе до СІЗО на 60 діб.

Шевченківський районний суд Києва заарештував на 60 діб відому українську правозахисницю і волонтера Наталію Лордкіпанідзе, яка займалася захистом політичних в'язнів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила її донька, співачка Юлія Лорд.

За її словами, правозахисницю підозрюють в організації замовного вбивства її колишнього чоловіка.

Юлія Лорд вважає, що справа проти її матері повністю сфальсифікована, вона називає Лордкіпанідзе новим політичним в'язнем.

 

ВЧОРА НЕЗАКОННО ЗАТРИМАЛИ МОЮ МАМУ ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯМ – УВАГА – У ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАМОВНОГО ВБИВСТВА! СЬОГОДНІ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ...

Опубліковано Ulia Lord 30 січня 2016 р.

У той же час прес-центр СБУ повідомляє, що попередили замовне вбивство. У повідомленні від 29 січня йдеться, що 60-річна киянка за три тисячі доларів замовила вбивство свого чоловіка.

Силовики зімітували вбивство за допомогою "псевдокілера" і затримали підозрювану під час передачі частини винагороди у розмірі 20 тисяч гривень.

Сама Лордкіпанідзе заперечує усі звинувачення. Вона каже, що їй не було потреби замовляти вбивство свого колишнього чоловіка, адже сама домоглася його визволення із в'язниці. За словами правозахисниці, заяву про злочин до поліції написав "псевдокілер", з яким вона ніколи не зустрічалася.

Залиште свій коментар

Вибір редакції