У Києві заборонять торгувати горілкою вночі

Київраді запропонували обмежити продаж алкоголю у магазинах та кіосках з 22:00 до 10:00. Депутати сподіваються таким чином зменшити рівень злочинності в столиці.

До Київської міськради внесено проект рішення про заборону торгувати алкогольними напоями в нічний час. З відповідною ініціативою виступила фракція БЮТ у Київраді.

"Сподіваємося, що поданий нами проект рішення буде розглянутий на найближчій сесії Київської міської ради. Адже питання, для столиці наболіле, знаходиться в підвішеному стані вже досить довгий час і вимагає негайного вирішення, оскільки продаж алкоголю в нічний час не сприяє зменшенню злочинності і порушенню громадського спокою. Цим проектом ми можемо захистити здоров'я наших дітей і спокій в сім'ях", - заявила лідер фракції БЮТ Тетяна Меліхова.

Проектом рішення передбачено обмеження часу реалізації алкогольних напоїв у стаціонарних об'єктах торгівлі і малих архітектурних формах, окрім закладів ресторанного господарства, з 22:00 до 10:00 години. Виконавчому органу Київради (КМДА) доручено провести з цього питання громадські слухання.

"В усій Європі діють обмеження з продажу алкоголю вночі, і це ознака культури і поваги до оточення. Сподіваюся, численні звернення киян підтримають депутати і інших фракцій, адже це важливе для всього Києва рішення", - підсумувала Меліхова.

Нагадаємо, днями у Львові було обмежено продаж алкоголю в нічний час. В мерії Львова сподіваються, що обмеження продажу алкоголю в нічний час повинно позитивно вплинути на криміногенну ситуацію в місті.

Читайте також:

У Львові заборонили продавати алкоголь вночі

Виробники алкоголю та тютюну сплатили рекордні суми в бюджет

В Україні подорожчає горілка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: