У Києві закрили 31 атракціон

Прокуратура визнала частину київських атракціонів небезпечними для експлуатації.

В Києві за дорученням столичної прокуратури теруправлінням Держгірпромнагляду проведено перевірку атракціонів у парках відпочинку, за результатами якої заборонено експлуатацію 31 атракціону. Про це повідомила сьогодні, 3 травня, прес-служба київської прокуратури.

Зокрема, було перевірено 191 атракціон, з яких 85 підвищеної небезпеки, в Центральному парку культури та відпочинку, Голосіївському парку культури та відпочинку ім. Рильського, парку культури та відпочинку "Перемога", "Партизанська слава", ТОВ "Парк Нивки", ТОВ "Авто-Чок" та інших.

За результатами перевірки встановлено 143 порушення вимог чинного законодавства. Так, виявлено факти відсутності дозволів на експлуатацію атракціонів підвищеної небезпеки, відсутності результатів експертних обстежень атракціонів після закінчення призначеного терміну експлуатації, технічного огляду атракціонів, не перевірений стан заземлення та стан ізоляції електрообладнання атракціону та інші.

Заборонено експлуатацію 31 атракціону в парку культури та відпочинку "Партизанської слави", ТОВ "Врата", ТОВ "Парк Нивки", ТОВ "Авто-Чок", притягнуто 15 посадових осіб до адміністративної відповідальності.

Читайте також:

У Києві відкрився парк екстремальних розваг

Гральні заклади пішли у підпілля і працюють вночі

У Криму облаштують український Лас-Вегас

В Україні заборонили гральний бізнес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: