У Києві запрацювала система e-health, яка впроваджує електроні черги в поліклініках

Нині до електронної бази підключені понад півсотні амбулаторій. 

До Національного медичного електронного реєстру підключили перший центр первинної медико-санітарної допомоги, йдеться в ТСН.12.00.

Система e-health - це один із кроків впровадження медичної реформи. Вона дає змогу в онлайн-режимі записатись на прийом, побачити розклад лікарів, а в майбутньому зберігатиме й особисті дані пацієнтів та історії хвороби.

Онлайн-запис вже зменшив черги в поліклініках, де випробовують систему. Нині до електронної бази підключені понад півсотні амбулаторій. Увесь Київ система охопить в листопаді.

ВідеоПерший центр медико-санітарної допомоги підключили до національної системи e-Health

Створення такого електронного майданчика дозволить об'єднати всі поліклініки України в одній базі.

"Пацієнт міста Києва, який є пацієнтом цієї клініки, зможе в будь-якому місті України, в будь-який лікарні, яка є підключена і є клієнтом цієї електронної площадки, зможе нею користуватись: записатись на чергу, обрати лікаря, показати свої призначення, діагнози", - розповідає заступник голови КМДА.

"Цей сервіс дозволяє головному лікарю зареєструвати свою поліклініку в центральній системі e-health, ввести, додати всіх лікарів і потім дає можливість лікарям приєднувати до себе пацієнтів. Задяки цьому лікарі з часом будуть отримувати, ми очікуємо на початку наступного року це буде, оплату в залежності від кількості пацієнтів", - каже розробник системи.

Залиште свій коментар