Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перша гілка "наземного метро" нарешті відкрилася у столиці. Тепер за майже 2 гривні і 50 хвилин можна буде об'їхати весь Київ.

З 4 жовтня в Києві відкрито рух нового громадського транспорту - почала курсувати міська електричка, яку вже охрестили "наземним метро". Тепер об'їхати всю столицю можна за 50 хвилин.

В церемонії відкриття взяли участь прем'єр Микола Азаров, віце-прем'єр Борис Колесніков та голова КМДА Олександр Попов. Азаров у супроводі урядовців і журналістів проїхав по колу від станції "Лівий берег" до станції "Дарниця". Дорога зайняла без зупинок близько 50 хвилин.

Перший час електричка ходитиме в години пік - З 6:00 до 9:30 і з 16:30 до 20:00. Далі, вивчивши потреби людей, рух обіцяють подовжити. Курсуватиме 12 потягів з інтервалом у 15-17 хвилин. Рух електричок розпочнеться з вечора 4 жовтня.

Квиток на поїзд коштує 1,7 гривні. Кільцевий маршрут майже вдвічі зменшить навантаження на гілки метро в Києві. Адже електричка дасть можливість зі спальних районів без додаткових пересадок доїхати до станцій метро: "Вокзальна", "Видубичі", "Лівобережна", "Петрівка", "Сирець", "Берестейська".

Загальна протяжність залізничного кільця київського транспортного вузла становить 50,8 к. Вона розрахована на 19 станцій, 14 з яких відкриються восени, а решта - навесні наступного року. Пересадочні вузли: "Київ-Пасажирський", "Видубичі", "Лівий берег", "Дарниця", "Лівобережна", "Троєщина", "Київ-Петрівка" , "Зеніт", "Вишгородська", "Сирець", "Рубежівська", "Борщагівка", "Київ-Волинський", "Караваєві дачі".

У кожному районі Києва, де проходить міська електричка, влада пообіцяла забезпечити відповідні під'їзди громадського транспорту до станцій і платформ.

Досі столиця мала лише один короткий маршрут міської електрички, який сполучає станцію метро Петрівка і житломасив Троєщина.

Читайте також:

В Україні ліквідують усі маршрутки

Метро на Троєщину почнуть будувати в 2012 році

Київському метро загрожують аварії: кожен третій вагон небезпечний

Попов знайшов спосіб розвантажити Київ від автомобілів

Відео У Києві запускають міську електричку: 14 станцій за 50 хвилин

Залиште свій коментар

Вибір редакції