У Києві запустять маршрутні вертольоти

Київська влада розглядає можливість перетворення вертольотів на громадський транспорт у столиці.

Київська влада розглядає можливість запровадження в столиці ще одного виду громадського транспорту - вертольотів, а також будівництва підводної автомагістралі між лівим і правим берегами міста.

Про це заявив новопризначений начальник Головного управління транспорту Київської міської державної адміністрації Олексій Бархатов.

"У перспективі розглядають можливість створення в столиці нових видів транспортного сполучення. Зазначу, що потужні об'єкти, які з'являються чи мають з'явитися в столиці, передбачають спорудження гелікоптерних майданчиків. Через це в Києві з часом мають організувати спеціальну службу з відповідною ліцензією та дозволом на перевезення пасажирів столичним повітряним простором", - розповів чиновник.

Водночас, за його словами, столична влада має намір будувати тунель під Дніпром, який, ймовірно, буде платним для проїзду автомобілів.

"Безумовно, підземний тунель допоможе розв'язати транспортну проблему, значно розвантажить місто. Окрім тунелю, безперешкодному проїзду через Київ сприяло б і будівництво додаткових мостових переходів через Дніпро. Цей проект буде доволі дорогим, а у разі залучення інвестиційних коштів, це призведе до запровадження оплати проїзду тунелем. Гадаю, що ця вартість буде незначною", - наголосив Бархатов.

Однак поруч з такими грандіозними планами міська влада, за його словами, не залишить без уваги більш "приземлені" поректи - швидкісний трамвай, міську електричку, річковий пором.

"Безумовно, ці проекти розвиватимуться. Зокрема, міська електричка. У перспективі станції міської електрички створять повне кільце містом. Щодо річкового трамвайчика, практика показала, що цей проект буде цікавий киянам і в подальшому. Тому плануємо його розвивати", - додав начальник транспортного управління.

Нагадаємо, раніше у Києві було запущено проект "Міська електричка" та було запущено електропотяг від околиці мікрорайону Троєщина до залізничної станції "Київ-Петрівка".

Читайте також:

У київському метро подешевшають проїзні

"Київпастранс" у критичному стані

Проїзд у київських маршрутках подорожчає до 4 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: