У Києві затримано дружину колишнього бізнес-партнера Лазаренка

З неофіційних джерел стало відомо, що ГПУ затримала Ізабеллу Кириченко, яка уже близько 10 років є громадянкою США. Павло Лазаренко був близьким другом її сім'ї.

2 вересня у Києві було затримано Ізабеллу Кириченку, яка є дружиною колишнього бізнес-партнера екс-прем'єр-міністра України Павла Лазаренка Петра Кириченка.

Як повідомило видання KyivPost з посиланням на декілька джерел, в обідній час представники Генпрокуратури знайшли Ізабеллу Кириченко в одному з київських ресторанів і запросили її на бесіду в прокуратуру як свідка у справі про шахрайство, а згодом перекваліфікували її у підозрювану і затримали.

За даними газети, ГПУ звинувачує Ізабеллу Кириченко у шахрайстві і підробці документів про зняття арешту з квартири її чоловіка.

Ізабелла, яка уже близько 10 років є громадянкою США, нещодавно приїхала до України, щоб за довіреністю продати квартиру, яка оформлена на її чоловіка, але виявилось, що ця квартира перебуває під арештом.

Раніше київська квартира Петра Кириченка була під арештом, згодом арешт з квартири було знято, а зараз ця нерухомість, як виявилось, знову перебуває під арештом.

Чоловік Ізабелли Кириченко Петро у 1990-х руках був бізнес-партнером екс-прем'єр-міністра України Павла Лазаренка, який зараз відбуває в США покарання за відмивання грошей.

Лазаренко був близьким другом сім'ї Кириченко і хрещеним батьком його внучки. Проте, коли у США відбувався суд над Лазаренком, Кириченко, якого також звинувачували у відмиванні грошей, в обмін на свободу визнав свою вину і став основним свідком обвинувачення проти екс-прем'єра. Відтоді подружжя Кириченко мешкає у Сан-Франциско.

Зараз Ізабелла Кириченко перебуває у ізоляторі тимчасового тримання. Разом з нею також було затримано ще двох громадян України - її племінника, який був разом з нею у ресторані, коли туди навідались представники прокуратури, а також квартирного брокера.

Останній допомагав знайти покупців на квартиру її чоловіка і надав Кириченко ордер на квартиру, у якому сказано про зняття арешту на квартиру.

У понеділок Кириченко повинні доправити у суд, щоб визначити для неї міру запобіжного заходу.

За інформацією KyivPost, посольство США в Україні уже поінформовано про затримання Кириченко і намагається з нею зустрітись.

Читайте також:

Шістьох українських екс-чиновників розшукує Інтерпол

Суд Праги заборонив видавати Данилишина Україні

Лазаренко вийде з американської в'язниці 1 листопада 2012

У Генпрокуратури є свідчення, що вбивство Щербаня оплатили Тимошенко і Лазаренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: