У Києві затримано російського "злодія в законі"

"Гонджа" раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння вбивства і оголошений у міждержавний розшук.

У Києві працівники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України затримали "злодія в законі", відомого у кримінальних колах на прізвисько "Годжа", уродженця Азербайджану, громадянина Російської Федерації.

Як повідомили у прес-службі ГУБОЗ МВС України, за даними оперативників, цей "злодій в законі" раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння вбивства. На сьогодні правоохоронними органами Росії "Годжа" оголошений у міждержавний розшук за ст. 228 Кримінального кодексу РФ (незаконний обіг наркотиків). За оперативними даними, він є лідером організованої злочинної групи, що спеціалізується на викраденні людей з метою отримання викупу і контролює постачання важких наркотиків з Європи на територію Росії.

Встановлено, що "Годжа", переховуючись на території України, намагався активно впливати на криміногенні процеси у злочинному середовищі, зокрема, брав участь у "злодійських сходках", а також намагався призначати так званих "смотрящих" у великих містах та місцях позбавлення волі.

У подальшому оперативники з’ясували, що "Годжа" є "близьким зв’язком" одного із найвпливовіших кавказьких "злодіїв в законі" на прізвисько "Ровшан Ленкоранський", який у грудні 2009 року був екстрадований з України до Республіки Азербайджан із забороною в’їзду на територію України терміном на 5 років.

Затриманий перевіряється на причетність до скоєння злочинів на території України. Також вирішується питання щодо його екстрадиції у Росію.

Читайте також:

Західні ЗМІ: "російській мафії" в Європі допомагає Кремль

Грузинські "злодії в законі" керували мафією по всій Європі

У Києві затримали впливового злодія "Рамаза Кутаїського"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: