У Києві затримано журналіста Інтернет-видання "Обозреватель"

Міліця затримала журналіста Володимира Унжина, який раніше написав низку матеріалів про погіршення кримінальної ситуації в Україні.

Інтернет-видання "Обозреватель" заявило про те, що у п'ятницю, 13 листопада, його журналіст Володимир Унжин був безпідставно затриманий міліцією.

Про це своїм колегам телефоном повідомив сам Унжин. За його словами, вранці 13 листопада близько 10:30 він вийшов із дому за сигаретами. Буквально відразу біля нього зупинилася міліцейська машина, і співробітник міліції почав вимагати показати йому документи.

При цьому міліціонери вели себе по-хамськи, спілкуючись з журналістом в загрозливому тоні та з лайкою. Правоохоронці зажадали проїхати з журналістом до міліції. Перший раз Унжин зателефонував колегам із міліцейської машини - його везли до Подольського райвідділення столичної міліції, що знаходиться по вулиці Хорива.

Пізніше, близько 11:15, журналіст повідомив, що питання вдалося вирішити за допомогою втручання "згори".

Редакція "Обозревателя" заявила, що об'єктивних причин для затримання журналіста не було, і затримання ставить під загрозу виконання Унжиним редакційного завдання (у цей же день о 13:30 журналіст повинен був бути присутнім на прес-конференції).  З огляду на це, видання заявило про перешкоджання журналістській діяльності.

В "Обозревателе" затримання пов'язали з серією публікацій "Кримінальна карта України" за авторством Унжина, що стосуються "деяких дуже делікатних моментів роботи органів внутрішніх справ".

Також видання відзначило, що в ніч з 21 на 22 вересня Унжин зазнав нападу невідомих  Цей інцидент також пов'язали з професійною діяльністю журналіста.

Читайте також:

Донецька міліція побила журналіста

Київську журналістку звинуватили в спробі зґвалтування шефа міліції

За критику районної влади журналісту пообіцяли відрубати голову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: