Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві затримано "злодія в законі" на прізвисько "Камо Московський". Він тікав від покарання в РФ

Він намагався встановити контроль над злочинними групами в Україні.

У Києві поліція затримала "злодія в законі" на прізвисько "Камо Московський", йдеться у повідомленні МВС на офіційній сторінці у Facebook.

"Він незаконно потрапив до України, аби уникнути кримінальної відповідальності за статус "злодія в законі" на території РФ і встановити контроль над злочинними групами в Україні", - йдеться у повідомленні.

57-річний уродженець Грузії та громадянин Російської Федерації був "коронований" 1983-го року в Тбілісі. Неодноразово був засуджений, зокрема, за скоєння тяжких злочинів.

Камо Московський
Департамент комунікації Нацполіції України

Загалом провів у місцях позбавлення волі Росії, зокрема суворого режиму, понад 30 років. Востаннє звільнився у жовтні 2019 року.

"Аби не допустити реалізації злочинних планів "злодія в законі", правоохоронці встановили його місцеперебування та в неділю, 5 січня затримали", - зазначили в МВС.

Наразі "Камо Московського" на 6 місяців помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Вирішується питання щодо його примусового видворення з забороною в’їзду в Україну терміном на 5 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції