У Києві завершився карантин

Для запобігання поширенню вірусу в усіх вищих навчальних закладах Києва на два тижні введено масковий режим.

У Києві 25 листопада поновлюються заняття у всіх навчальних закладах і робота дитячих садків. За словами першого заступника столичного мера Ірени Кільчицької, це пов'язано із зниженням темпів захворюваності населення на грип та ГРВІ.

Водночас, для запобігання поширенню вірусу в усіх вищих навчальних закладах Києва з 25 листопада на два тижні вводиться масковий режим.

"У зв’язку з відновленням навчання у вузах, відбувається повернення до Києва студентів з інших регіонів, в яких зафіксовано перевищення епідемічного порогу, необхідно ввести у вищих навчальних закладах двотижневий масковий режим, а також забезпечити проведення вологого прибирання і дотримання температурного режиму як у корпусах навчальних закладів, так і в гуртожитках, де проживають студенти", - заявила Кільчицька.

За її словами, такі заходи допоможуть запобігти розповсюдженню захворюваності серед студентів і забезпечать дотримання належного санітарно-гігієнічного рівня у вищих навчальних закладах.

Крім того, відзначила Кільчицька, всі заклади торгівлі та громадського харчування столиці також повинні продовжувати дотримуватися маскового режиму.

Нагадаємо, всі київські загальноосвітні школи, ліцеї, гімназії і вищі навчальні заклади, незалежно від форм власності, закрилися на карантин 2 листопада.

Читайте також:

ВООЗ вимагає від України прийняти вакцину від грипу без перевірок

Кількість жертв епідемії грипу наблизилася до 400 людей

Україна отримає від ВООЗ 5 мільйонів доз вакцини від грипу

Ющенко оголосив про завершення епідемії грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: