У Києві збираються приватизувати центр для глухих дітей

Восени Київрада додала приміщення центру в серці столиці до переліку об`єктів приватизації. Фактично це означає виселення чи переселення у майбутньому.

Київський дитячий центр для дітей із проблемами слуху та мовлення (СУВАГ) під загрозою виселення. У цьому центрі за унікальними методиками глухих дітей учать говорити. Батьки та педагоги б'ють на сполох - приміщення в центрі міста додали до переліку об'єктів приватизації. Їх можуть відправити на околицю в неприлаштовану для лікування дітей будівлю.

У цьому центрі за спеціальними методиками вчать говорити дітей, які не чують.

Тут є свій цілий оркестр. На занятті за допомогою музики вчать відразняти тембр та ритм.

Мову жестів дітям нідочого, кажуть педагоги. Її можуть запропонувати після рідної та іноземної. Це для того, щоби глухі могли жити як усі.

От тільки дорогу сюди може доведеться забути. Восени Київрада додала приміщення центру в серці столиці до переліку об`єктів приватизації. Фактично це означає виселення чи переселення у майбутньому - бідкаються в центрі. Батьки подали до суду, щоби рішення скасували. Юристи кажуть, що Київрада порушила відразу кілька законів.

Керівниця міського медичного управління Людмила Качурова проблем глухих не чує.

Її керівниця Кільчицька твердить - рішення є, тож треба виселяти. Проте ображати дітей, мовляв, не дадуть. Такі історії і сама розповідає - чомусь громадські організації масово почали виселяти з центру Києва.

Мовляв, усі питання до Київради, що рішення ухвалювала. Там дивуються, як такий поважний дитячий центр міг потрапити у чергу на виселення.

Батьки не вірять, хочуть, щоби й їх почули - у суді та прокуратурі.

Чому хочуть виселити дитячий центр, дивіться, будь ласка, у відео ТСН:


Читайте також:

Рішення про оренду майна в Києві відтепер не прийматиметься публічно

Житомирська влада намагається забрати приміщення у інвалідів

У Криму колишній директор захопив санаторій

Київська влада виселяє митців з Будинку актора

ВідеоУ Києві виселяють центр для глухих дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: