У Києві збираються закрити єдине операційне відділення нейрохірургії

Працівники Олександрівської лікарні виступили проти рішення влади "реорганізувати" нейрохірургічне відділення у дитячий центр.

Відділення нейрохірургії Олександрівської (колишньої Жовтневої) лікарні, яка розташована в центрі Києва, хочуть закрити, а на його місці заснувати дитячий центр.

Така операційна для киян лише одна. Лише торік через це відділення для дорослих пройшло дві тисячі хворих, було зроблено 800 екстрених операцій. Натомість у нинішньому дитячому відділенні навіть не завжди всі ліжка зайняті.

Хірурги звернулися до юристів, які, у свою чергу, написали звернення до прокуратури.

"Наразі вже є інформація. що вищим керівництвом лікарні і Київради вживаються заходи щодо спонукання матеріально відповідальних людей щодо підписання документів, зокрема акту прийому передачі, не обладнання, а саме приміщення", - розповіла адвокат Ольга Просянюк.

Водночас київські чиновники стверджують, що ліквідації відділення не буде – просто на його базі буде сформовано і дитячий центр, а дорослі ліжка будуть збережені. "Мови не може йти ні про яку приватизацію, про оренду. Це центр не комерційний, а комунальний", - наголосила заступник глави КМДА Алла Шлапак.

Читайте також:

Київському метро загрожує відключення світла

Новий генплан забудови Києва: Хрещатик більше не чіпатимуть

ЮНЕСКО шоковане недбалим ставленням до архітектурних пам'яток Києва

На території столичного ботсаду з'явиться розважальний комплекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: