Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві журналісти "перетворились" на співаків заради порятунку дітей з вадами серця

Вчергове організували благодійний захід для збирання коштів для найменшеньких.

В одному зі столичних театрів з благодійною метою виступили українські журналісти, які співали заради дитячих сердець. Всі вони долучилися до акції, яка відбувається вже вчетверте, йдеть в ТСН.12.00.

Цього року гроші збирали на медичне обладнання для операційних у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії. Це унікальний медичний заклад, де оперують навіть новонароджених і рятують дітей безкоштовно. Журналістський благодійний концерт присвятили творчості українського поета-пісняра Юрія Рибчинського. «Це приємно почути як диктори радіо й телебачення, журналісти співають твої пісні - це цікаво. Для мене кожна пісня в такому виконанні несподівана. Звичайно, ми повинні допомагати одне одному, особливо дітям. Тому я вважаю, що це дуже благородна ціль», - заявив поет.

Загалом заспівали зі сцени два десятки телеведучих та кореспондентів, зокрема, й журналіст ТСН Дмитро Фурдак. Торік завдяки концерту вдалося зібрати понад півмільйона гривень.

Відео Українські журналісти виступили на четвертому благодійному концерті у Києві

Цього року гроші збирали на медичне обладнання для операційних у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії. Це унікальний медичний заклад, де оперують навіть новонароджених, рятують дітей безкоштовно. Журналістський благодійний концерт присвятили творчості українського поета-пісняра Юрія Рибчинського.  

Українські журналісти виступили на четвертому благодійному концерті у Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції