У Києві зі скандалом пройшла презентація книги "Без Путіна"

Презентацію в Україні книги Михайла Касьянова "Без Путіна" намагалися зірвати: на думку автора, "у Кремля довгі руки".

У Києві ввечері 17 грудня відбулася презентація книги російського журналіста Євгенія Кисельова і опозиційного політика Михайла Касьянова "Без Путіна".

Захід не обійшовся без скандалу: представники авторів заявили, що його ледь не було зірвано. За декілька годин до початку власники готелю "Прем'єр Палас", в якому мала пройти презентація, відключили в орендованих приміщеннях світло.

При цьому, за даними журналістів, готель був заблокований "молодими людьми характерної "спортивної зовнішності". Презентацію перенесли в центр "Інтермедіаконсалтінг", і вона все-таки відбулася.

Євгеній Кисельов, коментуючи цей інцидент, зазначив, що "у Кремля довгі руки", а Михайло Касьянов додав, що його не дивує формат впливу Москви на появу небажаної для неї книжки.

"У кожному російському місті, де були спроби презентації, організатори вже стикалися з таким блокуванням, - дивно, що в Києві все ж таки вдалося її провести", - заявив Касьянов.

Журналісти, які були присутні на прес-конференції, висловили припущення, що "Прем'єр Палас" виявився негостинним зважаючи на те, що його співвласником вважається віце-спікер російської Держдуми Олександр Бабаков.

Читайте також:

Касьянов: Путін тримав Єльцина у "золотій клітці"

Єгора Гайдара поховають на Новодівочому цвинтарі у Москві

Більше половини українців хочуть такого президента, як Путін

Путін освідчився Україні в любові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: