У Києві зірвали сходку грузинських "злодіїв у законі"

Київська міліція затримала грузинських кримінальних авторитетів на прізвиська "Лапша" і "Квата". За кілька днів до цього спіймали "Дєдушку".

Працівники ГУБОЗ затримали у Києві двох "злодіїв в законі" - уродженців Грузії, які в кримінальних колах відомі як "Лапша" і "Квата".

Як повідомили в міліції, затримані намагалися організувати злодійську "сходку" з метою перерозподілу сфер впливу у криміногенному середовищі країн колишнього Радянського Союзу.

За інформацією оперативників, ця "сходка" могла призвести до виникнення конфліктних ситуацій між учасниками угруповань та скоєння тяжких резонансних злочинів із використанням зброї та вибухівки.

Упродовж тривалого часу згадані особи займалися протиправною діяльністю в Україні. Наразі їх перевіряють на причетність до організації наркотрафіку з Росії, при чому у "Квати" правоохоронці знайшли при собі близько одного грама порошкоподібної речовини, схожої на наркотики.

Затриманий "Лапша" входить до п'ятірки найвпливовіших "злодіїв в законі" на території держав колишнього СРСР. Він неодноразово судимий та знаходиться у міждержавному розшуку.

До України "Лапша" приїхав з Іспанії. Є дані, що він збирався організувати та особисто контролювати злочинні групи, які побудовані на етнічному принципі і спеціалізуються на "відмиванні" брудних коштів, отриманих від кримінальної діяльності на території України та сусідніх європейських держав.

Наразі вживаються необхідні заходи для депортації "Лапши" за межі України із забороною в'їзду терміном на п'ять років.

Стосовно "Квати" вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею незаконне зберігання та перевезення наркотиків без мети збуту.

Нагадаємо, за кілька днів до цього міліція затримала у Києві впливового грузинського "злодія в законі" на прізвисько "Дєдушка". Правоохоронці не виключають, що він прибув в Україну з Італії також на "злодійське зібрання".

Читайте також:

У Києві спіймали відомого "злодія в законі" з трьома прізвиськами

Новим "хрещеним батьком" російської мафії став Дід Хасан

Луценко: іноземні злодії в законі хочуть контролювати Україну

Банда грузинів на Донеччині калічила та грабувала дівчат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: