У Києві змінено правила паркування

Паркувальна розмітка стане блакитною, машинам дозволять паркуватися впритул до об'єктів підвищеної небезпеки, а розмір машиномісця зменшиться з 7,5 до 6 м.

У столиці змінено нормативні акти з безпеки дорожнього руху, які стосуються паркування автомобілів.

Як повідомляє прес-служба Київської мерії з посиланням на "Київтранспарксервіс", Департаментом ДАІ МВС розглянуто та погоджено зміни до деяких нормативних актів з безпеки дорожнього руху при організації паркувальних майданчиків з використанням проїзної частини у місцях, де це не створюватиме незручностей учасникам дорожнього руху. Такі зміні дозволено впроваджувати у практику якості експерименту.

Так змінена відстань стоянки, зупинки транспортних засобів від:

– пішохідних переходів (у напрямку руху: було 10 м, стало 2 м);

– виїздів з прилеглих територій і в місці виїзду (було 10 м, стало 3 м);

– зупинок (від знаку 5.41: було 30 м, стало 20 м);

– залізничних переїздів (було 50 м, стало 25 м).

Розділ 7 "Таблички до дорожніх знаків", 7.6.1 – 7.6.5 "Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку" доповнений табличкою 7.6.6 – спосіб поставлення автомобілів і мотоциклів на стоянці біля тротуару та з його використанням (під кутом з частковим заїздом на тротуар).

Крім того, внесені зміни до дорожньої розмітки. Зокрема, для позначення місць паркування транспортних засобів при розташуванні уздовж краю проїзної частини або тротуару використовуватиметься горизонтальна дорожня розмітка (1.4.1) блакитного кольору. Для позначення місць паркування стоянки транспортних засобів на початку паркувального майданчику використовуватиметься горизонтальна дорожня розмітка (1.34) літера "Р" блакитного кольору.

Також визначені нові розміри одного машиномісця для стоянки (паркування). Наприклад, у разі послідовного розташування легкових автомобілів на проїзній частині уздовж бордюрного каменю чи з частковим або повним зайняттям тротуару уздовж проїзної частини у довжину замість 7,5 м необхідно займати 6 м, у ширину замість 2,5 м – 2,0 м.

Варто зазначити, що у третьому кварталі 2008 року "Київтранспарксервіс" розробив ряд табличок до дорожнього знаку 3.34 "Зупинку заборонено" ("На тротуарі", "Крім тротуару", "Під кутом", "Евакуація" – символами) та інші таблички до дорожнього знаку 5.39 "Зона стоянки".

Ці таблички до дорожніх знаків, які не передбачені діючими Правилами дорожнього руху України, розроблені КП "Київтранспарксервіс" та погоджені з Департаментом ДАІ МВС України.

Читайте також:

Пенсіонер застрелив людей за зайняте місце на парковці

Світовий банк дасть Україні 400 мільйонів доларів на ремонт доріг

У Києві знизили тарифи на розблокування коліс

В центрі Києва водії побили паркувальника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: