У Києві знизили тарифи на розблокування коліс

Відтепер штраф за неоплату паркування буде нижчим на 40-130 гривень у залежності від місця, у якому машина була залишена.

Комунальне підприємство "Київтранспарксервіс" з 2 квітня знизило тарифи на розблокування коліс припаркованих в 1-й і 2-й зонах автомобілів, чиї водії не оплатили послуги паркування, на 20-43,3% або на 40-130 гривень до 160-170 гривень за один транспортний засіб.

Про це сказано в повідомленні "Київтранспарксервісу".

Таким чином, згідно з наказом підприємства, погодженого з Головним управлінням цінової політики Київської міської державної адміністрації, тариф на розблокування коліс автомобіля в 1-й зоні паркування знизився на 43,3% або на 130 гривень до 170 гривень/машина.

1-а зона охоплює територію, обмежену Європейською площею, вулицями Трьохсвятительською, Михайлівською, Великою Житомирською, Володимирською, Льва Толстого, площею Льва Толстого, Великою Васильківською, Саксаганського, Еспланадною, Басейною, Шовковичною, Грушевського.

Тариф на розблокування в 2-й зоні знизився на 20% або на 40 гривень до 160 гривень/машина.

Ця зона перебуває в межах вулиць Набережно-Хрещатицької, Ярославської, Ярославського провулка, Нижнього Валу, Глибочицької, Артема, Мельникова, Теліги, Довженка, Індустріальної, Чоколовського бульвару, Червонозоряного проспекту, Московської площі, бульвару Дружби Народів, Набережного шосе.

Тариф на розблокування в 3-й зоні, який охоплює територію від меж 2-ї зони до меж Києва, залишився незмінним - 150 гривень/машина.

Як повідомляло агентство, з листопада 2008 року "Київтранспарксервіс" підвищив тарифи на розблокування коліс автомобілів, чиї водії не оплатили послуги паркування, в 1, 5-3 рази або на 50-200 гривень до 150-300 гривень/машина.

Читайте також:

Тимошенко наказала держпідприємствам економити на автомобілях

У Києві вводять плату за стоянку таксі

У Луганську автомобіль збив дитячий візочок

Луценко чотири рази на тиждень платить штрафи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: