У Києві зріс рівень злочинності

Найбільше злочинів зареєстровано в Шевченківському, Печерському та Оболонському районах міста Києва.

За даними прокуратури Києва, у 2010 році рівень злочинності в столиці виріс на 33,4%, насамперед за рахунок крадіжок, кількість яких збільшилася на 99%.

Про це заявив на координаційній нараді керівників правоохоронних органів в прокуратурі Києва столичний прокурор Юрій Ударцов, пише "Комерсант-Україна" у статті "Прокуратура Киева регистрирует рост преступности в столице".

Серед основних недоліків він назвав спотворення статистичної звітності про злочини, зокрема у сфері економіки та службової діяльності, порушення співробітниками органів внутрішніх справ прав громадян на свободу і недоторканність особи.

Ударцов також зазначив зниження ефективності роботи податкової міліції, яка виявила за п'ять місяців цього року майже удвічі менше злочинів, ніж за аналогічні періоди минулих років.

За даними прокуратури Києва, у цьому році рівень злочинності в столиці виріс на 33,4%, в першу чергу за рахунок крадіжок, кількість яких збільшилася на 99%.

Найбільше злочинів зареєстровано в Шевченківському, Печерському та Оболонському районах. При цьому, майже на чверть зросла кількість злочинів, скоєних раніше судимими.

Також учасники наради відзначили низьку ефективність боротьби з незаконним обігом наркотиків. Кількість зареєстрованих злочинів у цій сфері в поточному році зменшилася лише на 11,5%, а кількість притягнутих до адміністративної відповідальності - на 12,8%.

Нагадаємо, за п'ять місяців 2010 року зростання злочинності в країні становило 31%, при чому відзначається зростання тяжких та особливо тяжких злочинів.

Читайте також:

За два місяці кількість злочинів в Україні зросла на 20%

ГПУ: в Україні не розкрито кожен третій злочин

Київ встановив рекорд за рівнем злочинності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: