У Києві зведуть черговий мікрорайон

Депутати Київради затвердили детальний план території 11-го мікрорайону житлового масиву Позняки-Західні в Дарницькому районі.

Депутати Київської міської ради затвердили детальний план території (ДПТ) 11-го мікрорайону житлового масиву Позняки-Західні в Дарницькому районі.

Відповідне рішення депутати ухвалили сьогодні на сесії столичної міськради.

Рішення прийнято з метою забезпечення умов ефективного та раціонального використання території. Як зазначається у документі, ДПТ охоплює територію площею 170 гектарів. Передбачається, що 41 га землі буде забудовано житловими будинками, 32 га – об’єктами обслуговування, 40 га буде відведено під паркову зону, близько 15 га відійдуть під вулиці та дороги. Згідно з розрахунками, після реалізації плану забудови цієї території тут проживатиме близько 20 тис. осіб. Загальна вартість будівництва орієнтовно становить 2,6 млрд. грн.

В інтерв’ю журналістам начальник Головного управління будівництва та архітектури КМДА Василь Присяжнюк повідомив, що мова йде про мікрорайон, обмежений територією Дніпровської набережної та проспектом Бажана з водною акваторією Дніпра.

За його словами, на зазначеній території буде збудовано 650 тис. квадратних метрів нового житла. У зазначеному мікрорайоні передбачено створити відповідну інфраструктуру, зокрема побудувати дві школи, розраховані на більш як 2,5 тис. учнів, а також необхідну кількістю дошкільних закладів, розрахованих на 665 місць. Також передбачено будівництво лікарень, паркингів тощо.

Як зазначив Присяжнюк, в ході будівництва буде також впорядковано набережну вздовж Дніпра - так званий Княжий Затон.

За його даними, на сьогодні в 11-му мікрорайоні розташовано близько 200 будинків приватних осіб. Для реалізації проекту забудови мікрорайону необхідно здійснити відселення цих мешканців. Це завдання буде поставлено перед інвесторами.

Передбачається, що на вільних ділянках землі буде збудовано три пілотних житлових будинки, в яких мешканцям мікрорайону буде запропоновано квартири. За його словами, вже досягнуто попередніх домовленостей з місцевими жителями, були проведені громадські слухання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: