У Київ прибуде Патріарх Єрусалимський

Патріарх Теофіл ІІІ виступить на конференції "Світові релігії і громадянське суспільство - проти ненависті і екстремізму".

28 березня 2011 року на запрошення Інституту прав людини, протидії екстремізму і ксенофобії відбудеться візит в Україну Патріарха Єрусалимського Теофіла III. Це буде перший в історії України візит предстоятеля Єрусалимської Православної Церкви.

Патріарх виступить на конференції "Світові релігії і громадянське суспільство - проти ненависті і екстремізму", яка пройде в Києві 28-29 березня 2011 року в готелі "Прем'єр Палац".

На конференції будуть розглянуті питання толерантного співіснування різних релігій у сучасному світі, а також широкий спектр проблем протидії нетерпимості та екстремізму.

Ініціатором проведення конференції є народний депутат України Олександр Фельдман.

Блаженнійший і Всесвятійший Кір Феофіл, Патріарх Святого граду Єрусалиму і усієї Палестини, Сирії, Аравії, Йордана, Кани Галілейської і святого Сіону.

З 1964 в Єрусалимі, у Святогробському братстві. Вчився в патріаршій школі в Єрусалимі. 28 червня 1970 пострижений в ченці патріархом Єрусалимським Венедиктом I.

В 1975-1978 навчався на богословському факультеті Афінського університету, зведений в сан архімандрита. У 1981-1986 навчався в Даремському університеті (Англія). У 1986-1988 відав зовнішніми зв'язками Єрусалимського Патріархату. Був старшим хранителем Гробу Господнього.

22 серпня 2005 року був одноголосно обраний Священним Синодом і інтронізований 22 листопада того ж року.

Читайте також:

Наступником Гузара може стати єпископ з Донецька

Московський патріархат пройшовся Києвом під імперськими прапорами

Російська православна церква вигнала злих духів з Інтернету (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: