У "Київміськбуді" наголосили, що візьмуться лише за деякі незавершені об’єкти "Укрбуду"

У "Київміськбуді" наголосили, що візьмуться лише за деякі незавершені об’єкти "Укрбуду"

Фото: pixabay.com

Добудують лише житлові будинки.

Через фінансові проблеми компанія "Укрбуд" не може звести 26 будинків, тож у "Київміськбуді" обіцяють взятися за ці об’єкти. Серед постраждалих близько 13 тисяч інвесторів, йдеться в ТСН.12.00.

Із 26 незавершених об’єктів у «Київміськбуді» беруться спрогнозувати строки завершення лише щодо 5 будинків в межах Києва. Вони вже всі зведені і там залишились мінімальні проєктні роботи. Тож максимально за два місяці обіцяють завершення робіт. Щодо інших - обіцяють повідомити інформацію згодом, адже вивчають справи лише три дні. Кажуть, що є і чимало проблемних зведень, навіть із земельними питаннями, адже деякі будинки лише планували розпочати зводити на вже зібрані від інвесторів коштів.

За які кошти будуть добудовувати, ще не знають, адже коштів немає, залишків від «Укрбуду» не вистачить, тож планують звертатись до держави. При цьому наголошують, що кошти з бюджету використовуватись не будуть.

«Це будуть якісь комерційні займи, тимчасові, для того щоб запустити роботу підприємства і за рахунок майбутніх прибутків закривати ці всі витрати», - каже президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір.

Вони попереджають, що завершення робіт щодо добудов значно зміститься, адже зараз лише передача документів займатиме до пів року часу.  Проте радять всім інвесторам стежити за зміною інформації на їхньому сайті, або ж безпосередньо звертатись до офісу «Київміськбуду».

Повʼязані теми:

Наступна публікація