У київських кіосках заборонили продавати алкоголь і тютюн

З 31 березня 2011 року київські підприємці повинні обмежити продаж алкоголю, слабоалкогольних напоїв, пива і тютюну у кіосках.

Київська міська рада прийняла рішення обмежити продаж алкоголю, слабоалкогольних напоїв, пива і тютюну під час масових заходів. З 31 березня 2011 року київські підприємці повинні припинити торгівлю цими товарами в малих архітекутрних формах (МАФ) - кіосках площею до 40 квадратних метрів.

"Даним проектом рішення пропонується обмежити повний продаж алкоголю, слабоалкогольних напоїв, пива і тютюну під час масових заходів, гулянь, свят. На жаль, даний пункт не стосується пива в пластикових пляшках. Це норма загальнонаціонального закону, який Київрада не може змінити, тому пиво в пластикових пляшках під час концертів поки буде продаватися, а всі інші напої у склі, у тому числі і пиво, продаватися не будуть, також як не буде продаватися тютюн", - роз'яснив секретар фракції Київради "Республіка Київ" Олексій Давиденко.

Ця норма, за словами депутата, набере чинності з II кварталу 2011 р. "для того, щоб дати можливість всім підприємцям в нормальній трудовій законодавчій нормі в перших 3 місяці доопрацювати, а під час всього 2011 р., нові патенти видаватимуться виключно тим організаціям, які готові працювати за новими правилах торгівлі"

Як уточнив Давиденко, "з 31 березня 2011 р. підприємці, що ведуть торгівлю цим товаром в МАФ, не мають права в кіосках площею до 40 кв. м займатися продажем даних виробів. Вони можуть продавати продукти харчування, газети, сувеніри, але не мають права продавати тютюн, алкоголь і пиво".

Читайте також:

В Україні знову подорожчають цигарки і алкоголь

В Україні повністю заборонять рекламу сигарет

У Криму школярам продають сигарети та пиво зі знижкою

ВідеоУ київських кіосках заборонили продавати алкоголь і тютюн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: