У київських райадміністраціях почалися кадрові чистки

Cкорочення відбувається за рахунок зменшення вакансій і звільнення працівників, що досягли пенсійного віку.

З 1 грудня штат Подільської районної адміністрації столиці буде скорочено майже на третину.

Як повідомляє прес-служба Подільської РДА, скорочення штату передбачається постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2008 року N215 і розпорядженням Київської міськдержадміністрації від 9 грудня 2008 року N1697.

"На початок календарної зими штат Подільської РДА поменшає на 29%. Таке значне скорочення відбувається за рахунок зменшення вакансій і звільнення працівників, що досягли пенсійного віку. Процедура скорочення штату проводиться відповідно до законодавства України. Питання про затвердження структури Подільської РДА і граничної чисельності працівників райдержадміністрації було вирішене на сесії Подільської районної ради і доведено до відома працівників за 2 місяці", - йдеться у повідомленні.

У райдержадміністрації також наголосили, що переважно скорочують по одній людині в кожному відділі, а також два або більше відділів реорганізуються в один із збереженням обов'язків і повноважень всіх відділів.

"Штат райдержадміністрації поступово збільшувався в міру розширення функціональних обов'язків і повноважень органів місцевого самоврядування і збільшення кількості завдань, які вирішувалися райдержадміністрацією, тепер же навантаження на працівників в зв'язку з скороченням штату значно збільшиться. Але на обслуговуванні громадян це не позначиться, адже схема скорочення побудована таким чином, щоб повністю зберегти функціональність, мобільність і оперативність з якою працюють відділи Подільської РДА", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів з 1 грудня 2009 року передбачається скорочення з 2289 до 2020 працівників Київської міськдержадміністрації і з 4420 до 3650 працівників столичних райдержадміністрацій.

При цьому київська міська організація "Єдиного центру" пропонувала столичній владі зменшити штат за рахунок керівників.

Читайте також:

У разі обрання президентом, Тимошенко не розганятиме депутатів

Ющенко звільнив Кислинського

Парламент Румунії відправив уряд у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: