У київських школах випускні вечори відбудуться у травні

Свято "Останнього дзвоника" і випускні вечори у школах столиці відбудуться в один день.

Цього року свято "Останнього дзвоника" і випускні вечори столичні школи відзначатимуть одночасно. Про це повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталій Журавський.

Так, відповідно до наказу Головного управління освіти та науки КМДА, навчання у школах завершиться 27 травня.

"28 травня 2010 року в усіх навчальних закладах відбудеться свято "Останнього дзвоника". Крім того, у цей же день будуть вручені документи про повну загальну середню освіту. Фактично, свято "Останнього дзвоника" і випускні вечори відбудуться в один день", – цитує Журавського прес-служба КМДА.

Він додав, що протягом травня-червня у закладах освіти пройдуть навчальні екскурсії та практика. Зокрема, з 31 травня по 3 червня – для учнів 1-4 класів, а з 31 травня по 11 червня – для учнів 5-10 класів.

Державна підсумкова атестація учнів 9 класів проводитиметься з 1 по 18 червня, а для 11-12 класів - з 11 по 18 травня.

Зокрема, в 9 класах з п'яти предметів: українська мова (диктант) - 1 червня; математика (алгебра і геометрія письмово) - 4 червня; географія - у терміни, визначені навчальним закладом; біологія - у терміни, визначені навчальним закладом; іноземна мова або інший гуманітарний предмет за вибором навчального закладу в терміни, визначені навчальним закладом.

У 11(12) класах відбудеться атестація з трьох предметів: українська мова (переказ, обов'язково) - 11 травня; історія України або математика -14 травня; один предмет на вибір учнів відповідно до профільної підготовки - в терміни, визначені навчальним закладом.

Читайте також:

В українських школах можуть ввести електронні підручники

Рада відмовилася повертати "десятирічку" в школи

У львівських школах дозволили бити "по задниці дітей-мажорів"

Українським школярам викладатимуть основи підприємництва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: