У Київській області не зачинятимуть оптові ринки на карантин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Решта ринків працювати не будуть.

Роботу оптових ринків у Київській області не заборонятимуть на час карантину, подовженого до 24 квітня у зв’язку з загрозою поширення коронавірусу.

Про це під час брифінгу повідомив т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

"Оскільки це насамперед продовольча безпека, ми не будемо забороняти роботу оптових ринків. Єдине уточнення - на цих ринках має бути забезпечено санітарні правила безпеки, відповідно, працівники повинні бути забезпечені масками, і там має обов`язково проводитися дезінфекція", - пояснив він.

За словами Володіна, нині в області закриті усі 74 ринки, крім оптових, а також 178 готелів та хостелів, 619 закладів харчування, 784 торговельні заклади.

"Ветеринарні препарати, корм для тварин, пестициди, агрохімікати, насіння та садівний матеріал буде дозволено продавати за умови дотримання визначених правил, санітарних вимог та вимог карантину. Це пов`язано з тим, що у нас наразі весняний період, і фермери та сільсько-господарські підприємства повинні мати можливість забезпечити посадку урожаю", - додав він.

інфографіка, симптоми коронавірусу

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції