Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Київській області за підозру на коронавірус у будинок медсестри невідомий кинув "коктейль Молотова"

У Київській області за підозру на коронавірус у будинок медсестри невідомий кинув "коктейль Молотова"

Жінка працює у столичній лікарні.

У Київській області в двір медсестри кинули пляшку із запальною сумішшю. Жінка вважає, що голова села порадив односельчанам триматися від неї подалі, бо їй нібито необхідно пройти самоізоляцію. Хоча мав це робити її колишній співмешканець. Медичка запевняє, що цілком здорова, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Олена Міщенко працює молодшою медичною сестрою в реанімації столичної лікарні. Живе в селі у Київській області. За її словами, напередодні у її двір прилетіла пляшка з запальною сумішшю. "Під вечір кинули. Проїхав мотоцикл. Я вийшла і бачу, що лежить і тліє", - згадує жінка.

Медсестра вважає: причина у тому, що голова села повідомив її односельчанам ніби то вона має пройти самоізоляцію, бо може хворіти на коронавірус."Мене не пускали до магазину, почалася травля", - каже вона.

Найближча сусідка Олени в замах не вірить. Каже, що жінка вигадує. У поліції пояснюють, що інформація про необхідність пройти самоізоляцію, конфіденційна, а тому такі дані не розголошують.

Відео За підозру на коронавірус у двір будинку санітарки кинули "коктейль Молотова"

У Київській області в двір будинку санітарки кинули пляшку із запальною сумішшю. Жінка певна - причина в тому, що сільський голова порадив людям триматися від неї подалі, бо їй нібито необхідно пройти самоізоляцію. Медичка на обмеження не погоджується.  Більше про коронавірус

За підозру на коронавірус у двір будинку санітарки кинули "коктейль Молотова"

Нині вивчають деталі події. Олена чекає на результат тесту на коронавірус.

Кореспондентка ТСН Валерія Ковалінська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції