У київській школі Бандеру і Шухевича назвали радянськими партизанами

Під час тестування з історії України один із абітурієнтів на питання "хто були визначними радянськими партизанами у ВВВ" вибрав відповідь - Степан Бандера та Роман Шухевич.

17 червня випускники проходили тестування з історії України. Один із випускнинків на запитання "хто були видатними радянськими партизанами у ВВВ" вибрав варіант, де були перераховані Мельник, Бандера і Шухевич, а не Ковпак, Федоров і Сабуров.

За словами випускників, питання тестів були нескладними. Багато відписалися за годину, хоча на роботу відвели дві.

У порівнянні з минулим роком, за змістом тести стали більш "багатовекторними". Якщо в минулому році був певний акцент на конфлікти між Україною і Росією, то в цьому з'явилися нові мотиви.

Наприклад, постало питання "яка політична партія, яка діяла на Західній Україні в 30-і роки, використовувала терористичні методи боротьби" (правильна відповідь - ОУН). З іншого боку, залишилося чимало запитань і щодо Голодомору, русифікації при царському режимі і репресії в СРСР.

Як зазначалось, відсоток явки абітурієнтів на пункти тестування різко впав у порівнянні з минулим роком. Понад сто тисяч зареєстрованих учасників проігнорували зовнішнє незалежне оцінювання, яке вже відбулося з чотирьох предметів.

Найбільше учасників не прийшло на тест з української мови та літератури - понад п'ятдесят тисяч.

Читайте також:

Українські вузи окупували "липові" пільговики

Міносвіти позбавило медалістів пільг при вступі

Цього року випускник має право подавати документи до п’яти вузів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: