У київській владі відбулися масові скорочення

На вимогу уряду столичні депутати різко скоротили структуру КМДА - закрили низку управлінь і комісій.

 У київській владі почалися масові скорочення - столична міськрада скоротила структуру свого виконавчого органу - Київської міської державної адміністрації - за рекомендацією Кабінету міністрів.

За таке рішення проголосували 64 депутати при 61 необхідному. Таким чином, Київрада скоротила кількість головних управлінь міськадміністрації на 8, до 27, кількість управлінь - на 4, до 7, та скасувала інспекцію державного технічного нагляду.

Такі структурні підрозділи мерії, як апарат Київміськадміністрації, служба у справах неповнолітніх, відділ з охорони праці й державний архів Києва, у структурі мерії залишилися.

Скорочення управлінь і головних управлінь буде здійснюватися шляхом їхньої реорганізації у вигляді злиття й перейменування.

У зв'язку з ухваленим рішенням Київрада доручила міськадміністрації почати всі необхідні організаційні й правові заходи щодо ліквідації, реорганізації й перейменування її структурних підрозділів.

У той же час, чисельність співробітників КМДА у зв'язку зі скороченням не буде зменшена і збероежеться на нинішньому рівні - 2020 осіб.

Київська міська рада зберегла незмінною чисельність співробітників свого виконавчого органу - Київської міської державної адміністрації - у розмірі 2020 осіб.

Нагадаємо, у березні на вимогу прем'єра Миколи Азарова столичний мер Леонід Черновецький звільнив половину своїх заступників. Зокрема, були звільнені 7 із 14-ти заступників голови КМДА та троє з чотирьох перших заступників.

Перед цим уряд жорстко розкритикував Черновецького та дав йому три місяці на вирішення столичних проблем.

Читайте також:

Кличко відмовився від посади мера Києва

Екс-мер Донецька претендує на керівництво Києвом

Черновецький після прочухана від Азарова звільнив половину заступників

ВідеоУ київській владі відбулися масові скорочення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: