У київській владі відбулися масові скорочення

На вимогу уряду столичні депутати різко скоротили структуру КМДА - закрили низку управлінь і комісій.

 У київській владі почалися масові скорочення - столична міськрада скоротила структуру свого виконавчого органу - Київської міської державної адміністрації - за рекомендацією Кабінету міністрів.

За таке рішення проголосували 64 депутати при 61 необхідному. Таким чином, Київрада скоротила кількість головних управлінь міськадміністрації на 8, до 27, кількість управлінь - на 4, до 7, та скасувала інспекцію державного технічного нагляду.

Такі структурні підрозділи мерії, як апарат Київміськадміністрації, служба у справах неповнолітніх, відділ з охорони праці й державний архів Києва, у структурі мерії залишилися.

Скорочення управлінь і головних управлінь буде здійснюватися шляхом їхньої реорганізації у вигляді злиття й перейменування.

У зв'язку з ухваленим рішенням Київрада доручила міськадміністрації почати всі необхідні організаційні й правові заходи щодо ліквідації, реорганізації й перейменування її структурних підрозділів.

У той же час, чисельність співробітників КМДА у зв'язку зі скороченням не буде зменшена і збероежеться на нинішньому рівні - 2020 осіб.

Київська міська рада зберегла незмінною чисельність співробітників свого виконавчого органу - Київської міської державної адміністрації - у розмірі 2020 осіб.

Нагадаємо, у березні на вимогу прем'єра Миколи Азарова столичний мер Леонід Черновецький звільнив половину своїх заступників. Зокрема, були звільнені 7 із 14-ти заступників голови КМДА та троє з чотирьох перших заступників.

Перед цим уряд жорстко розкритикував Черновецького та дав йому три місяці на вирішення столичних проблем.

Читайте також:

Кличко відмовився від посади мера Києва

Екс-мер Донецька претендує на керівництво Києвом

Черновецький після прочухана від Азарова звільнив половину заступників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: