У Києві з'явиться "Парк радянського періоду"

Вісім демонтованих пам'ятників Леніну, два - Петровському, один - Чубару і один - Косіору переїдуть до київського Гідропарку.

У Києві в Гідропарку з'явиться Парк радянського періоду, куди звезуть демонтовані пам'ятники радянським вождям.

Таке рішення ухвалили депутати Київради на засіданні комісії з питань перейменувань вулиць, яке відбулося 8 жовтня.

"Він з'явиться у Гідропарку, зокрема, у місці, де заїжджають машини. Зараз там суцільні зарості. Туди переїдуть з часом вісім Леніних, двоє Петровських, один Чубар і Косіор", - сказав заступник мера Києва – Сергій Рудик.

Нагадаємо, що довкола пам'ятників Леніну в Україні (зокрема в Києві) вже давно триває дискусія і виникають скандальні ситуації. Так, 30 червня активісти незареєстрованих націоналістичних організацій розбили пам'ятник Леніну на бульварі Шевченка в Києві, пошкодивши ніс і ліву руку монумента.

Юлія Тимошенко пообіцяла виключити пам’ятник Леніну в Києві із держреєстру нерухомих пам’яток. Про це вона заявила на щорічних зборах Світового конгресу українців.

Прем’єр-міністр також зазначила, що "хлопці є справжніми патріотами та зробили добру справу". При цьому раніше представники Конгресу українських націоналістів відзначали, що на місці пам'ятника Леніну має з'явитися пам'ятник гетьману Івану Мазепі.

Читайте також:

Білорус впав з пам'ятника Леніну і розбився на смерть

У психлікарні на Буковині демонтували пам’ятник Леніну і Сталіну

На Полтавщині вандали проломили голови Леніну і Крупській

Замість Леніна в Києві пропонують поставити Петлюру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: