Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У київській мечеті звинуватили силовиків у незаконному обшуку та підкиданні підозрілої літератури

Державні органи проводили обшук мечеті та шукали книжки, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію.

Сьогодні, 6 березня, о 6:30 у Києві СБУ, поліція, представники прокуратури з понятими проводили неоголошений обшук в Ісламському культурному центрі. Про це повідомляє головний мусульманський духовний лідер України Саїд Ісмагілов на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначає, що на місці перебував лише один охоронець, якому висунули постанову на обшук та на пошук літератури "що пропагує культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію".

Ісмагілов повідомив, що охоронцю заборонили будь-кому телефонувати. Натомість силовики розділились на декілька груп. І поки охоронець за вимогою відчиняв бібліотеку та гімназію, силовики виламали двері у книжковій крамниці, провівши там обшук без представників ісламської культури. Згодом звідти і з учительської кімнати гімназії було вилучено вісім книжок, які згодом пред’явили охоронцю як доказ.

ВідеоНапад на мечеть на півночі Єгипту став найбільшим терактом в історії країни

Ісмагілов зазначає, що у цей самий час відбувався обшук у квартирі шейха Таріка Сархана, який відповідає за бібліотеку. "Під морозильну камеру були підкинуті дві книжки, а потім вилучені та висунуті як доказ", – обурюється Ісмагілов.

Чоловік також розповів про системні переслідування мусульман і зазначив, що такі обшуки відбуваються тричі на рік.

 "Я таке спостерігав лише в окупованому Криму, коли до мечетей підкидували книжки, навіть підкидували на дворі біля туалету, а потім це висунули як докази правопорушення. Проте в Росії існує список забороненої літератури, а в Україні немає ніякого такого списку. Найгірші та найогидніші вчинки за методиками російської ФСБ, відтепер на постійно чинній основі в Україні!", – скаржиться він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у мечеті канадської столиці Оттави парафіяни виявили написи расистського змісту і портрети Адольфа Гітлера. Місцева влада висловила обурення з приводу того, що сталося, тим більше, що акт вандалізму виявився приуроченим до річниці теракту в мечеті. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції