Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У столичному метрополітені з'явилися кишенькові злодії "навпаки" - вони не крали, а підкидали купюри пасажирам громадського транспорту.

Як виявилося, таким чином творча група "Сувеніра з Одеси" напередодні прем'єри вирішила нагадати пасажирам про важливість бути уважними до своїх речей. Актори, які зіграли одеських бандитів в серіалі - Генадій Попенко і Сергій Малюга, а також продюсер проекту Олександр Омельянов в образі нальотчиків початку ХХ століття "орудували" на станціях метро Вокзальна і Театральна - на них, за статистикою, стається найбільша кількість крадіжок.

Гроші, до речі, підкидали не звичайні, а старовинні – за зразком одеських купюр 1917 року.

"За такими банкнотами полювали кишенькові злодії за часів Мішки Япончика на початку ХХ століття. І хоча банди легендарного одеського нальотчика вже давно немає, "гострі козирки" як і раніше орудують в громадському транспорті. Сподіваємося, після такої жартівливої акції пасажири будуть більш уважними до своїх речей, і про кишенькових злодіїв ми будемо знати хіба що з кіно. А поки, як кажуть, не ловіть ґав в рідному місті", - розповідають ініціатори акції.

Цікаво, що незважаючи на колоритний зовнішній вигляд акторів, багато пасажирів зовсім не помічали, як у їхніх кишенях опинялися незвичайні купюри. При цьому всі з гумором і цікавістю поставилися до акції.

А серіал "Сувенір з Одеси" про кримінальний світ початку ХХ століття дивіться вже сьогодні о 21:00 на каналі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції