У київському метро подряпали кувалдами горельєф Леніна

Група націоналістів подряпали та погнули кувалдами горельєф Леніна на станції "Театральна". Сплав монументу виявився твердим, тому значних ушкоджень горельєф не отримав.

Пошкоджений горельєф Леніна. Фото livejournal.com/bilozerska
Пошкодження горельєфа Леніна виявилися незначними. Фото livejournal.com/bilozerska
Четверо невідомих пошкодили горельєф Леніна на станції київського метро "Театральна".

Молоді люди 4 грудня близько 10:00 кувалдами подряпали і трохи погнули скульптуру, і зникли з місця події.

Горельєф виявився із твердого сплаву, тому поки що його вдалося лише подряпати і трохи погнути.

За даними ЖЖ-юзера Олени Білозерської, організаторами акції стали четверо невідомих активістів, послідовників члена Конгресу Українських націоналістів Миколи Кохановського, який у червні цього року разом з членами Конгресу українських націоналістів (КУН) кувалдою пошкодив пам'ятник Леніну на Бессарабській площі в Києві.

На даний момент столична міліція займається пошуком вандалів з метою затримання.

Нагадаємо, 27 листопада у Києві під час відкриття відреставрованого пам'ятника Леніну двоє активістів облили монумент червоною фарбою. Учасники урочистої церемонії відкриття відреагували миттєво - сильно побили цих чоловіків.

Пізніше, як повідомили в Київській міській організації Конгресу українських націоналістів, хуліганами виявилися член Комітету декомунізації України Ігор Лісодід і безпартійний киянин Григорій Тихий.

Співробітники міліції затримали, а потім відпустили націоналістів, які проходять у справі як постраждалі. Чоловіків госпіталізували з серйозними травмами - переломами, струсом мозку тощо. Націоналісти подали заяву про нанесення ним тілесних ушкоджень. Водночас метальникам фарби загрожує штраф у розмірі 51 грн або 10 діб адміністративного арешту.

Ввечері того ж дня інші противники комуністичного вождя – мати з сином – закидали Леніна яйцями і білою фарбою, але їм вдалося вчасно втекти.

Один з активістів, які облили пам'ятник Леніну фарбою Ігор Лісодід, заявив, що націоналісти мають намір "скалічити" всі столичні скульптури лідерів радянської епохи, причетних до Голодомору.

Читайте також:

Від Черновецького вимагають знести пам’ятник Леніну в центрі Києва

Козаки з газовими балончиками напали на Леніна й комуністів

Націоналісти пообіцяли знести всі радянські пам'ятники в Києві

Націоналістів, які облили фарбою Леніна, госпіталізовано з переломами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: