У київському розважальному центрі працював фальшивий банкомат

Фальшивий термінал після введення даних видавав повідомлення: "Зв'язок з вашим банком відсутній". Після цього шахраї отримували доступ до рахунків своїх жертв.

Один з банкоматів у торгово-розважальному центрі "Караван" у Києві виявився фальшивим. Після скарг киян на зникнення грошей з карток шахраїв затримала міліція.

Фальшивий термінал був розташований біля входу до ТРЦ з боку ковзанки та кінотеатру. На банкоматі був відсутній його номер і дані банку, від якого він встановлений.

Принцип дії фальш-банкомату такий: користувач вставляє картку, вводить код, термінал зчитує його особисті дані і власне пін-код. Потім на екрані з'являється повідомлення: "Зв'язок з вашим банком відсутній". Картку можна забрати, але після подібної операції в будь-який момент шахраї можуть зняти з цього рахунку всі гроші.

Як дізналася "Газета по-київські", станом на 13 січня скандального банкомату вже не було. Продавець в сусідньому магазині розповів, що в середу ввечері біля терміналу юрмилися якісь люди, потім банкомат відвезли у невідомому напрямку.

У відповідь на запит адміністрація "Каравану" відповіла: наприкінці минулого року перед установкою банкомату адміністрація "перевірила ретельну перевірку реєстраційних документів його власника, було встановлено, що всі документи в порядку. Коли люди почали скаржитися на зникнення грошей з картки, одразу звернулися в міліцію: зараз термінал демонтували, шахраї затримано органами МВС".

Читайте також:

У Києві з банкомату вкрали півмільйона гривень

Шахраї винайшли ідеальний спосіб крадіжки грошей з кредиток

У Маріуполі банкомат видав дідусю одразу 12 пенсій

Шахраї встановили фальшивий банкомат на конференції хакерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: