У київському СІЗО вмирає ув'язнений

30-річного Олександра Вєтошкіна, хворого на рак і СНІД, тримають у камері вже 2,5 місяці. Йому потрібна негайна операція, інакше до суду він може не дожити.

У Київському слідчому ізоляторі, відомому як Лук'янівське СІЗО, вмирає ув'язнений. Чоловіка, хворого на рак і СНІД, тримають у камері вже 2,5 місяці.

30-річного Олександра Вєтошкіна обвинувачують у розкраданні державного майна в особливо великих розмірах. Йому загрожує від 7 до 12 років ув'язнення.

Мати Олександра запевняє, що його підставили. Але вимагає не виправдання, а хоча б дозволу на операцію – лише негайне хірургічне втручання може врятувати чоловіка від смерті, інакше до вироку суду він може просто не дожити. Його ракова пухлина постійно кровить, крім того, у чоловіка виявили СНІД.

Щоб зробити операцію, підслідному мають змінити запобіжний захід. Але в цьому, за словами адвоката Вєтошкіна Івана Клименка, суд уже двічі відмовив.

"Медичних довідок до уваги суд не взяв. Стаття конституції говорить про те, що життя людини є найбільшою його цінністю, але в нашій країні ми не бачимо, щоби ця норма виконувалася", - зазначив Клименко.

ТСН поспілкуватися із самим заарештованим не дозволили - за 4 дні держдепартамент покарань не знайшов часу, щоб розглянути звернення журналістів. Але у прокуратурі слідчі пообіцяли не зволікати і розглянути справу Вєтошкіна у найкоротший термін.

Читайте також:

Діденко боїться, що в СІЗО його вб'ють

Представник Карпачової порівняв перебування в українських СІЗО з тортурами

17-річного підлітка кастрували на допиті в міліції

На Харківщині у дитячій колонії знущалися над підлітками

Відео12 років для в'язня, хворого на рак та СНІД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: