У Київському військовому ліцеї ім.Богуна спалахнув наркотичний скандал

Працівники ліцею підробляли облікові документи про видачу і списання наркотичного препарату "промедол"

Медичні працівники Київського військового ліцею ім. Богуна підробляли документи про видачу і списання наркотичних препаратів, повідомили в понеділок у військовій прокуратурі Центрального регіону.

Військова прокуратура Київського гарнізону порушила кримінальну справу за фактом порушення посадовими особами медичної служби ліцею ім. Богуна встановлених правил обліку наркотичних засобів, відзначили у військовій прокуратурі.

Встановлено, що посадові особи медичної служби ліцею підробляли облікові документи про видачу і списання наркотичного препарату "промедол".

Кримінальну справу порушено за ч.1 ст. 320 і ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Зиновій Митник і міністр науки і освіти Дмитро Табачник вважають за доцільне введення у старших класах шкіл обов'язкового огляду у лікаря-нарколога, для того, щоби завчасно виявляти юних наркоманів.

Огляд у нарколога - це дуже позитивно, тому що це - рання профілактика, - вважають міністри і запевняють, що нарколог набагато професійніше, аніж батьки та вчителі, зможе виявити того підлітка, який вживає наркотики.

Читайте також:

Табачник відправить старшокласників до нарколога

У київському метро можна легко купити наркотики

У Борисполі затримали росіянку з партією кокаїну на 3 млн грн

Москаль розповів про ціни на наркотики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: