У Київському зоопарку бояться отруєнь тварин

Гендиректор київського зоопарку Світлана Берзіна заявляє про погрози зі сторони невідомих. Мова йде про отруєння тварин.

Керівництво Київського зоологічного парку звернулося до правоохоронців з заявою про погрози невідомих отруїти тварин і підсилило охорону зоопарку.

Про це йдеться в заяві гендиректора зоопарку Світлани Берзіної.

"Я за останні дні одержала низку погроз фізичної розправи - невідомі по телефону погрожують отруїти тварин у зоопарку... Ми вже подали відповідну заяву в міліцію і прокуратуру і підсилюємо охорону зоопарку силами державної служби охорони", - йдеться в заяві.

Берзіна також прокоментувала конфлікт із деякими колишніми співробітниками зоопарку, що виник останнім часом.

Вона наголосила, що заступник гендиректора з маркетингу Кирило Трантін раніше "допустив низку махінацій при розміщенні на території зоопарку павільйону для тропічних метеликів, 8 ігрових автоматів і 3 автомати з продажу продуктів харчування", від яких зоопарк не одержував орендної плати.

У зв'язку з цим керівники зоопарку "ініціювали службове розслідування" і звернулися в ГУМВС.

Що стосується бійки у зоопарку 17 жовтня, то, за словами Берзіної, її спровокували звільнені співробітники зоопарку - завідувач сектором просвітницької роботи Сергій Григор'єв, завідувач сектором копитних тварин Ігор Марійчук і колишній директор Центру реабілітації кажанів Володимир Тищенко.

Берзіна додала, що ці люди намагалися незаконно проникнути в приміщення реабілітаційного центру, де знаходилися плакати з гаслами протесту проти керівництва. А працівники зоопарку, мовляв, просто намагалися затримати порушників порядку до прибуття наряду.

Як повідомлялося, 17 жовтня 2009 року під час святкування сторіччя Київського зоопарку були побиті двоє його працівників, які оприлюднили факти жорстокого поводження з тваринами в зоопарку.

Читайте також:

У Києві побили працівників зоопарку, які оприлюднили дані про знущання над тваринами

Міжнародні захисники тварин стверджують, що у Київському зоопарку морять тварин

Київський зоопарк просить приносити йому всякий непотріб

У Київському зоопарку відкривається експозиція молодих левів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: