У Київському зоопарку невідомі знову намагались отруїти тварин

Тварин вдалося врятувати завдяки наданій фахівцями ветеринарної медицини зоопарку й Центру охорони здоров’я тварин екстреній медичній допомозі.

У Київському зоопарку заявляють, що ввечері 13 травня невстановлені особи кинули до вольєру з двома яками отруєний корм, внаслідок чого тваринам довелося надавати термінову реанімаційну допомогу.

Як повідомляє прес-служба зоопарку, яків вдалося врятувати завдяки наданій фахівцями ветеринарної медицини зоопарку й Центру охорони здоров’я тварин екстреній медичній допомозі.

За інформацією завідуючого відділом ветеринарної медицини зоопарку Віталія Кобилинського, симптоми отруєння тварин ідентичні тим, які були у слона Боя, який загинув 26 квітня цього року.

"Швидше за все, ті, хто замислив це вбивство, не розрахували дозу для таких сильних і витривалих тварин, як яки, й лише тому ветлікарям вдалося їх "відкачати", процес реанімації тривав впродовж чотирьох годин", - зазначив Кобилинський.

У повідомленні зоопарку підкреслюється, що запобігти черговій трагедії вдалося завдяки професіоналізму працівників зоопарку, які вчасно виявили тривожні симптоми в стані здоров’я тварин, і роботі лікарів ветеринарної медицини.

Колектив зоопарку просить правоохоронні органи взяти на особливий контроль ситуацію, пов’язану з тероризмом у зоопарку, й вжити активніших слідчих дій із розслідування випадку отруєння азіатського слона Боя.

Нагадаємо, 26 квітня в Київському зоопарку помер 39-річний слон Бой. Директор зоопарку Світлана Берзіна заявила, що причиною смерті слона стало умисне отруєння. Берзіна також висловила думку, що до отруєння слона можуть бути причетні колишні співробітники звіринця, які зараз іменують себе Ініціативною групою порятунку зоопарку.

14 травня експертна комісія із з'ясування причин смерті слона Боя в столичному зоопарку підтвердила, що тварину отруїли.

Варто зазначити, що в Київському зоопарку протягом останніх місяців гинуть рідкісні тварини.

Так, наприкінці минулого року в зоопарку помер 20-річний уссурійський білогрудий ведмідь Ося. Фахівці зоопарку повідомили, що в нього була пневмонія.

В останні дні зими помер 20-річний амурський тигр Іван. Тигр був одним із старожилів зоопарку.

А наприкінці березня загинув самець зебри. Дирекція зоопарку заявила, що тварина послизнулася та зламала шию.

Читайте також:

Директора Київського зоопарку усунули з посади через смерть слона

У Київському зоопарку самець зебри помер від вигляду двох самок

У Київському зоопарку помер амурський тигр Іван

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: