У Київському зоопарку помер улюблений крокодил Черновецького

Дата публікації
Перегляди
2154
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Київському зоопарку помер улюблений крокодил Черновецького

У Київському зоопарку помер найрідкісніший в світі крокодил, улюбленець мера Черновецького / Фото: Сегодня

Один зі співробітників зоопарку розповів, що причиною загибелі крокодила міг стати холод.

У Київському зоопарку помер триметровий кубинський крокодил Гоша. Цей крокодил - найрідкісніший в світі, вимираючий вид, що охороняється Червоною книгою, пише "Сегодня".

"У суботу він помер, сьогодні буде розтин, який покаже, що стало причиною смерті рептилії", - повідомив директор зоопарку Олексій Толстоухов.

Один зі співробітників зоопарку розповів виданню, що причиною загибелі крокодила міг стати холод.

"Він жив на острові, і відвідувачі могли спостерігати за ним через скло. Вода, в якій він жив, була дуже холодною і не підігрівалася, а крокодилам для перетравлення їжі потрібна тепла вода. Якщо крокодилу холодно, то їжа просто починає гнити. У Гоші пару тижнів тому розпочалося здуття, і його довелося відкачувати, так що можливо це і стало причиною його загибелі", - розповіло джерело.

Гоша був останнім кубинським крокодилом в Київському зоопарку, раніше загинуло ще дві таких тварини.

"З 2009 по 2010 роки Гошею опікувався сам мер Леонід Черновецький, виділяв на нього суму майже 10 тис. гривень, але тепер його немає, як і слона Боя...", - розповіла інша співробітниця зоопарку.

Як відомо, в листопаді минулого року у звіринці загинули сім лелек. Тоді бродячі собаки зробили підкоп, проникли на територію зоопарку і задушили птахів. На початку лютого помер страус. Наприкінці лютого в зоопарку тигр напав на співробітника.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2154
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація