У київському зоопарку померла самка гаяла

Тварину ще недавно готували до вибракування через тривалу хвороби - у Туай були хворі суглоби ніг, бо їй тривалий час не чистили копита, що заважають їй нормально пересуватися.

У київському зоопарку 24 червня о 15:30 загинула самка гаяла на прізвисько Туай. Про це повідомив лідер Ініціативної групи порятунку київського зоопарку Сергій Григор'єв.

Тварину ще недавно готували до вибракування через тривалу хвороби - у Туай були хворі суглоби ніг, бо їй тривалий час не чистили копита, що заважають їй нормально пересуватися.

За словами Григор'єва, вибраковування не відбулося через пильну уваги преси, проте ув'язнення у тісному, позбавленому вентиляції приміщенні, де її переховували від сторонніх очей, незважаючи на спеку, зробило свою справу - тварина загинула.

Григор'єв каже, що смерть Туай можна пояснити старістю, адже вона народилася в 1989 році і була старожилом зоопарку. Однак варто врахувати, що тварина була доведена до такого стану, що майже не могло пересуватися.

Також Сергій Григор'єв каже, що директор зоопарку Світлана Берзіна, яку усунули від роботи, не дивлячись на розпорядження мера, щодня знаходиться на робочому місці, користується своїм кабінетом і навіть проводить наради. Так, за словами лідера Ініціативної групи порятунку київського зоопарку, 23 червня Берзіна більше двох годин розповідала завідувачам секторами зоочасті про свої плани з розвитку звіринця і про недавню конференцію директорів зоопарків ЕАРАЗА в Іжевську.

Нагадаємо, 31 травня стало відомо, що в зоопарку загинула самка бізона на прізвисько Вія.

26 травня стало відомо про загибель верблюдиці Майї.

26 квітня в столичному зоопарку прямо в літньому вольєрі помер символ Києва - найбільший в Європі азіатський слон Бой.

Читайте також:

У Київському зоопарку померла чергова тварина

Нова смерть у Київському зоопарку: померла верблюдиця

Слон Бой у Київському зоопарку помер від виснаження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: