У Київському зоопарку запевнили, що пінгвіни померли не від голоду

Директор Київського зоопарку заявила, що три пінгвіни померли від хронічної хвороби, а не від нестачі їжі, як повідомили активісти. За шість років з 14 пінгвінів у живих залишився лише один.

Керівництво Київського зоопарку заявило, що три пінгвіни Гумбольдта померли від хвороби, а не від недоїдання та неналежного догляду.

Про це повідомила директор зоопарку Світлана Берзіна.

"4 вересня в нас пало 3 самця. Пінгвіни Гумбольдта в нас хронічно хворі аспергільозом - інфекційним грибковим захворюванням", - сказала Берзіна.

З її слів, пінгвінів, уже хворих, привезли в зоопарк у 2004 році. Всього їх завезли 14 особин, з яких залишилася одна самка.

Зі слів Берзіної, ця хвороба фактично не виліковна, й ветеринари, поки була можливість, підтримували життєдіяльність тварин.

Вік загиблих пінгвінів - близько 6-7 років. Тривалість життя в неволі - до 30 років і більше.

Раніше ініціативна група порятунку Київського зоопарку повідомила, що смерть пінгвінів настала внаслідок поганих умов утримання, неякісного та недостатнього годування. У линьку пінгвіни увійшли худими та послабленими, в результаті вони загинули від вторинних інфекцій.

У єдиного пінгвіна Гумбольдта, що залишився в Київському зоопарку, майже немає шансів прожити довго без своєї групи, адже пінгвіни - соціальний вид тварин.

Увага громадськості до столичного зоопарку прикута після низки смертей тварин, які почалися ще навесні цього року. 27 квітня помер азіатський слон Бой, 25 травня - верблюдиця, 30 травня - самка бізона Вія, 24 червня тут - самка гаяла Туай. А 1 вересня у звіринці помер  шимпанзе на прізвисько Джонні, який лише 26 серпня прибув до зоопарку і до 6 вересня мав перебувати на карантині.

Водночас київська прокуратура не виявила жодних порушень у роботі зоопарку та назвала причиною смерті тварин безглузду випадковість.

Читайте також:

У Київському зоопарку через нестачу їжі померли три пінгвіни

Шимпанзе в київському зоопарку помер від ниркової недостатності

Чергова смерть у Київському зоопарку: помер шимпанзе

У київському зоопарку не виявили порушень: "тварини мерли випадково"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: